ویژگی های یک تشریفات مجالس خوب

خدمات تشریفات عروسی

اغلب زوج های جوان وقتی اسم تشریفات عروسی را می شنود در ذهن خود تنها مکانی را تصور می کنند که می توانند برای برگزاری جشن عروسی خود انتخاب نمانید مثل تالار و باغ تالار عروسی.

اما باید بگوییم که تشریفات عروسی تنها دارای سالن ها و تالارهای برگزاری جشن ها و مناسبت های مختلف نمی باشد بلکه خدمات دیگری را هم به شما زوج های جوان ارائه خواهند داد.

خدماتی که تشریفات عروسی ارائه می دهند عبارتند از:

•آتلیه

•عکاسی

•فیلم برداری

•مزون عروس و داماد

•آرایش عروس و داماد

•گل آرایی ماشین عروس 

•گل آرایی دسته گل عروس

•و....

پس با انتخاب یک تشریفات عروسی مناسب تقریبا نیم بیشتر کارهایی که برای روز عروسی خود باید انجام دهید از روی دوش شما برداشته خواهد شد و با خیال راحت تری به مابقی کارهای خود خواهید پرداخت.

نکاتی که در انتخاب تشریفات عروسی باید به آن توجه کرد

یکی از مواردی که برای برگزای جشن عروسی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد انتخاب تالار، باغ تالار و در کل مکانی است که می خواهید جشن خود را در آن مکان برگزار نمایید.

همانطور که در مطالب بالا هم برایتان عنوان کردیم برخی از موسسات وجود دارند که کار آن ها برگزاری جشن های بزرگ همچون جشن نامزدی، جشن عقد، ولیمه دهی، جشن عروسی و... می باشد که به آن ها تشریفات عروسی گفته می شود.

انتخاب تشریفات عروسی مناسب که بتواند جشن عروسی شما را به بهترین شکل ممکن برگزار نماید کمی کار سختی می باشد.

نگران نباشید این سختی با در نظر گرفتن نکاتی که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم برایتان آسان خواهد شد. شما تنها کافی است زمانیکه به دنبال تشریفات عروسی برای برگزاری جشن خود هستید این نکات را در نظر داشته باشید. این نکات شامل موارد زیر می باشند.

مجوز داشتن تشریفات مورد نظر

اولین مسئله که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید مجوز داشتن تشریفات عروسی است که شما انتخاب کرده اید. زیرا هزینه ای که شما به این موسسات برای برگزاری جشن عروسی پرداخت می کنید شاید ماکسیسم هزینه ای باشد که می توانستید با آن در یک تالار عروسی جشن خود را برگزار کنید.

پس توجه داشته باشید که شاید پیج اینستاگرام و سایت تشریفاتی که انتخاب کرده اید تقلبی بوده باشد و خدای نکرده در دام افراد سود جو افتاده باشید. قبل از بستن قرار داد و پرداخت هزنیه حتما از مجوز دار بودن تشریفات عروسی مورد نظر مطمئن شوید.

سابقه درخشان

داشتن سابقه کاری درخشان تنها مختص انسان ها نمی باشد که برای استخدام به موسسات و شرکت های مختلف مراجعه می کنند. بلکه کسب و کارهای مختلف بسیاری هستند که ما در طول زندگی خود شاید بارها با آن ها سرو کار داشته باشیم بنابراین اگر دارای سابقه خوبی نباشند بدون شک هیچ وقت نه به آن ها اطمینان خواهیم کرد و نه از مشتریان آن ها خواهیم شد.

انتخاب تشریفات عروسی مناسب هم از این قاعده مستثنا نمی باشد. پس سابقه آن را در نظر داشته باشد و تنها لاکچری بودن آن برایتان اهمیت نداشته باشد. برای اینکه از سابقه تشریفات عروسی که انتخاب کرده اید مطمئن شوید می توانید به سایت و پیج اینستاگرام آن ها مراجعه کنید و نظرات عروس و دامادهایی که قبل از شما در آنجا جشن خود را برگزار کرده اند را مورد مطالعه قرار دهید.

کیفیت غذا

اگر تشریفات عروسی که انتخاب کرده اید از آن دسته تشریفاتی است که خودشان آشپز دارند حتما از کیفیت غذاهای آن مطمئن شوید.

استفاده از مواد اولیه تازه و با کیفیت در آشپزی حرف اول را می زند. می توانید از مسئول تشریفات درخواست کنید برای اینکه از کیفیت غذا و دستپخت آشپز مطمئن شوید در یکی از مراسم ها شرکت داشته باشید و با تست غذا از کیفیت آن مطمئن شوید. 

تزئینات و گل آرایی

این مسئله که تشریفات از تزئینات و طراحی های روز دنیا برای جشن عروسی شما استفاده نماید ارتباطی با هزینه ای که شما پرداخت می کنید ندارد. مهم سلیقه ای است که برای دیزاین آن شب به کاربرده می شود. اگر می خواهید از تم و یا گل های خاصی برای دیزاین و گل آرایی آن شب استفاده شود حتما در زمان بستن قرار داد به مسئول تشریفات بگویید و روز قبل از عروسی نیز برای اینکه خیالتان راحت شود که گل آرایی و دیزاین طبق خواسته شما انجام می شود یک یادآوری کوچک کنید.

نکته

تمام مواردی که در این مقاله به آن ها اشاره کرده ایم به شما کمک خواهند کرد تا در انتخاب تشریفات عروسی خود بهتر و راحت تر تصمیم گیری کنید تا بتوانید تشریفات عروسی را انتخاب کنید که بتواند در بهترین شب زندگیتان کنار شما بوده و ایده آل ترین ها را برای شما در نظر داشته باشد.

اما علاوه بر تمام مواردی که به آن ها اشاره کردیم یک مسئله بسیار مهم وجود دارد که از اهمیت چندان برابری نسبت به نکات بالا برخوردار می باشد و آن هم نحوه برخورد و ظاهر پرسنل و مهمانداران  تشریفات انتخابی شما می باشد 

تشریفات عروسی و خدمات مجالس در تهران

  در یالا لیست کامل تشریفات عروسی در تهران را مشاهده می کنید. شما می توانید از طریق صفحه مربوطه درخواست پیش فاکتور آنلاین بدهید. از طریق درخواست قیمت منو می توانید قیمت منو غذا همه تشریفات عروسی و خدمات مجالس را دریافت نمایید

تشریفات عروسی با قیمت مناسب

عروس خانم ها و آقا دامادها همیشه به دنبال یک مکان مناسب هستند که بتوانند جشن عروسی خود را در آنجا به بهترین شکل ممکن برگزار کنند. خب همیشه هم انتخاب تالار عروسی گزینه مناسبی برای عروس و دامادها نیست و به دنبال یک چیز جدیدتر می باشند.

مثلا تشریفات عروسی که بتواند صفر تا صد کارهای مربوط به جشن عروسی را با در نظر گرفتن سلایق و خواسته های آن ها برگزار نماید.

 این روزها جشن عروسی از جشن های پر خرج می باشد که همه عروس و دامادها با توجه به شرایط اقتصادی روز دنیا از عهده پرداخت هزینه های آن بر نمی آیند و در اغلب موارد به جشن مختصر رضایت می دهند. اما این بین هستند تشریفات عروسی که با قیمت های مناسب می توانند جشن عروسی شما را با در نظر گرفتن بودجه ای که در اختیار دارید برگزار کنند.

شاید با خودتان بگویید که انتخاب تشریفات عروسی با قیمت مناسب کار چندان آسانی نمی باشد. خب نمی توان گفت که شما در اشتباه هستید اما با کمی کسب اطلاعات درباره موسسات تشریفاتی که در شهر تهران وجود دارند و با در نظر گرفتن نکات مهم برای انتخاب یک تشریفات عروسی قیمت مناسب خیلی راحت می توانید به خواسته خود دست پیدا کنید.

فقط به خاطر داشته باشید که اگر میخواهید برگزاری جشن عروسی خود را از صفر تا صد بر عهده موسسات تشریفات عروسی بگذارید باید یکی دو ماه زودتر دست به کار شوید و انتخاب بهترین تشریفات عروسی را به روزهای آخر نیاندازید. درست است  که موسسه هایی که در زمینه برگزاری جشم عروسی فعالیت دارند این تضمین را به شما می دهند که با خیال آسوده به سایر کارهیتان برسید و نگران برگزاری جشن عروسی نباشید اما باز هم دلیل بر این نیست که در دقیقه های آخر شما اقدام کنید.

ویژگی تشریفات تالارهای عروسی

برای انتخاب یک تشریفات عروسی مناسب که از هر نظر با سلیقه شما عروس و دامادهای عزیز همخوانی داشته باشد باید یک سری ویژگی را در زمان انتخاب تشریفات عروسی در نظر داشته باشید.

موقعیت جغرافیایی

دقت داشته باشید که اگر در زمان انتخاب و رزرو تشریفات عروسی موقعیت جغرافیایی آن را در نظر داشته باشید. برای این منظور نباید میهمان های خود را فراموش کنید. اغلب تشریفات عروسی خودشان سالن هایی را برای برگزاری جشن های بزرگ همچون جشن عروسی در اختیار دارند و برخی دیگر با تالارها و باغ تالارهای مختلف همکاری دارند.

بنابراین شما باید این مسئله را در نظر داشته باشید که میخواهید در کدام منطقه تهران جشن عروسی خود را برگزار کنید. بهتر است که محل برگزاری جشن به محل سکونت شما و همچنین آتلیه و آرایشگاهی که انتخاب کرده اید نزدیک باشد.

ظرفیت سالن پذیرایی

مسئله مهم دیگر تعداد میهمان های شما می باشند که تشریفات عروسی مورد نظر باید با توجه به این مسئله به دنبال سالن یا باغی برای جشن عروسی شما باشد.

خدمات و امکانات تشریفات عروسی

فراموش نکنید که خدمات قید شده در قرار داد طبق آنچه که صحبت کرده اید انجام شود. مثلا اگر تعداد میهمان های جشن شما 500 نفر می باشد تشریفات مورد نظر باید با توجه به تعداد میهمان های شما پرسنل خود را فراهم کند.

پارکینگ یکی از ویژگی های تالار عروسی

یکی دیگر از ویژگی های مهم برای تشریفات عروسی داشتن پارکینگ یا محل ایمن برای خودروهای میهمان های شما می باشد. زیرا که در غیر اینصورت میهمان ها باید زمانی را برای پیدا کردن یک مکان مناسب جهت پارک خودرو خود پیدا کنند و مدام استرس این را داشته باشند که محل پارک خودرو آن ها مناسب و امن می باشد یا خیر؟

 

ما در این موسسه تلاش میکنیم تا تمام دغدغه های عروس و داماد های عزیز را به عهده بگیریم تا آنها با خیالی آسوده به کارهای جزیی تر خود رسیدگی کنند و از تجربیات ما در راستادی آغاز زندگی خود بدون آزمون و خطا و بدون هزینه اضافی استفاده کنند .

 

۵
از ۵
۲ مشارکت کننده